DealEXTRA ajándék

Az ajánlat:

Vezetéstechnikai felmérés 1 órában.

Van jogosítványa, de nem mer vezetni? 1 órás felmérés rutinpályán illetve közúton

Ahol a vezetés kezdetét veszi

Saját autósiskolámban azt tapasztalom, hogy tanulóim a jogosítvány megszerzését tűzik ki célul és csak az autóban jönnek rá arra, hogy a járművezetés veszélyes üzem. Kollegáimmal nagy hangsúlyt fektetünk arra, hogy a nálunk jogosítványt szerzők, ne csak egy plasztik kártyát, hanem az ahhoz elvárható tudást is elsajátítsák.

Legfontosabbnak azt tartjuk, hogy a tanulóink a pontból b pontba önállóan úgy jussanak el, hogy ez Önmagukra és a közlekedés többi résztvevőire, semmilyen kockázatot ne jelentsen. Ennek ellenére még a nálunk vezetni tanulók között is volt olyan, aki azzal keresett meg, hogy a jogosítvány megszerzése óta hosszú idő telt el úgy, hogy nem ült volán mögött és kiesett a gyakorlatból.

Sokan vannak olyanok, akik fiatalon szereznek jogosítványt, majd hosszú idő telik el addig, amíg saját autóhoz jutnak. Esetleg vidéken tanultak lényegesen kisebb forgalomban és Budapesten egy nehezebb helyzetbe kerülnek.

Választható oktatóautók:

- Peugeot 307 - 2.0 HDI

- Renault Thalia - 1.5 DCI

- Toyota Prius - 1.5 Hybrid (AUTOMATA)

- Mercedes-Benz - 220 CDI (AUTOMATA)

Fontos információk
Felhasználható:

2020. január 25.-ig


Facebook értékelés

Bejelentkezés: +36-70-337-9664 vagy tobbmintjogsi@gmail.com. Voucheredet egyszerűen, OKOSTELEFONON váltsd be partnerünknél. Internetkapcsolattal nyisd meg a vouchert az emailfiókodból vagy profilodból és nyomj rá a QR kódra, partnerünk rábök az elfogadásra és már kész is. Egyéb esetekben nyomtatva is elfogadják.

Oszd meg másokkal!

Beváltás helyszíne

 

Partner neve: Okm

Cím:
1043 Budapest, Berda József u.15.
Útvonal tervezés

Nyitvatartás:
Egyeztetés szerint!

Elérhetőségek:
Telefonszám: +36703379664
E-mailcím: tobbmintjogsi@gmail.com
Webcím: http://0km.hu/
Facebook: Kattints ide!

DealEXTRA ajándék
Vezetéstechnikai felmérés 1 órában
9.990 Ft 6.990 Ft
30%
Lejárt
eladva21
DealEXTRA ajándék 250Ft TÁMOGATÁS
Az ajánlat:

Vezetéstechnikai felmérés 1 órában.

Van jogosítványa, de nem mer vezetni? 1 órás felmérés rutinpályán illetve közúton

Ahol a vezetés kezdetét veszi

Saját autósiskolámban azt tapasztalom, hogy tanulóim a jogosítvány megszerzését tűzik ki célul és csak az autóban jönnek rá arra, hogy a járművezetés veszélyes üzem. Kollegáimmal nagy hangsúlyt fektetünk arra, hogy a nálunk jogosítványt szerzők, ne csak egy plasztik kártyát, hanem az ahhoz elvárható tudást is elsajátítsák.

Legfontosabbnak azt tartjuk, hogy a tanulóink a pontból b pontba önállóan úgy jussanak el, hogy ez Önmagukra és a közlekedés többi résztvevőire, semmilyen kockázatot ne jelentsen. Ennek ellenére még a nálunk vezetni tanulók között is volt olyan, aki azzal keresett meg, hogy a jogosítvány megszerzése óta hosszú idő telt el úgy, hogy nem ült volán mögött és kiesett a gyakorlatból.

Sokan vannak olyanok, akik fiatalon szereznek jogosítványt, majd hosszú idő telik el addig, amíg saját autóhoz jutnak. Esetleg vidéken tanultak lényegesen kisebb forgalomban és Budapesten egy nehezebb helyzetbe kerülnek.

Választható oktatóautók:

- Peugeot 307 - 2.0 HDI

- Renault Thalia - 1.5 DCI

- Toyota Prius - 1.5 Hybrid (AUTOMATA)

- Mercedes-Benz - 220 CDI (AUTOMATA)

Fontos információk
Felhasználható: 2020. január 25.-ig Facebook értékelés

Bejelentkezés: +36-70-337-9664 vagy tobbmintjogsi@gmail.com. Voucheredet egyszerűen, OKOSTELEFONON váltsd be partnerünknél. Internetkapcsolattal nyisd meg a vouchert az emailfiókodból vagy profilodból és nyomj rá a QR kódra, partnerünk rábök az elfogadásra és már kész is. Egyéb esetekben nyomtatva is elfogadják.


Beváltás helyszíne
Partner neve:
Okm
Cím:
1043 Budapest, Berda József u.15.

Nyitvatartás:
Egyeztetés szerint!

Elérhetőségek:

Telefonszám: +36703379664
E-mailcím: tobbmintjogsi@gmail.com
Webcím: http://0km.hu/
Facebook: Kattints ide!

Kihagyhatatlanok!