Az ajánlat:

A Tanfolyamot, illetve az Ismerkedés a siklóernyőzéssel programokat elméleti oktatással kezdjük. Gyakorlatok szombat, vasárnap 9-13-óráig tartanak. A gyakorlati foglalkozásokat elméleti oktatásokkal fejezzük be. A tanfolyamosok megtanulják az ernyőkezelést. Elsajátítják a vészhelyzetek hárítását, a helyes cselekvési sorrendet. Az alapok elsajátítása után, a tartós repülési szituációkat tanulnak, lejtőszelezést, csörlést, termikelést. A tanfolyam sikeres elvégzői elméleti, és gyakorlati vizsgát tehetnek. Ez „A”, „B”, Tandem, kategóriás hazai és ParaPro 3, 4, Tandem,  nemzetközi pilótajogosítást jelent.

A mi iskolánk volt az első hazai siklóernyős iskola, Pálfi Béla Gábor vezetőoktatónk volt az egyike azoknak, akik Magyarországon először repültek ernyővel. Szintén fontos róla tudni, hogy tanári diplomával rendelkezik, sőt egyetemi tanár a Testnevelési Egyetemen, ezen kívül repülésből doktorandusz fokozatot szerzett Amerikában. Ennek nagy előnye, hogy mi nem csak ahhoz értünk, amit tanítani szeretnénk (siklóernyőzés), hanem sok-sok éven keresztül tanultuk és tapasztaltuk is azt, hogy hogyan tudjuk ezt a legjobban átadni, mik a legjobb módszerek és egész oktatás menetéhez sokkal szélesebb tudományos háttérrel rendelkezünk (biológiai, élettani, edzésmódszertani, pszichológiai, stb.).

2 napos siklóernyő tanfolyam elméleti és gyakorlati oktatással

 • Jelentkezz, ha hajt a kíváncsiság, de még nem szántad el magad, hogy komolyabban foglalkozz a siklóernyőzéssel.
 • A tanfolyam díja tartalmazza az elméleti oktatást, magában foglalja az ernyőkezelés alapjait.
 • A tanfolyamon átfogó képet kapsz a siklóernyőzésről, így el tudod dönteni, hogy belevágj-e ebbe a sportba.

7 napos siklóernyő alaptanfolyam

 • Jelentkezz, ha a későbbiekben önálló pilóta szeretnél lenni.
 • Egymást követő, repülhető 6 hétvégi nap (szombat, vasárnap).
 • A tanfolyamdíj tartalmazza az oktatást, a felszerelés használatot, Kettő SE tagdíjat.

A gyakorlatok, a repülés, a széliránytól függően a Buda környéki hegyekben történnek: Máriahalom, Epöl, Hármashatár-hegy, Mókus-hegy, Gete, Mária-csúcs, Kétágú-hegy, Sár-hegy.

Fontos információk
Felhasználható:

2020. szeptember 30.-ig


Facebook értékelés

Bejelentkezés: +36-20-777-6839 vagy palfi@2se.hu. Voucheredet egyszerűen, OKOSTELEFONON váltsd be partnerünknél. Internetkapcsolattal nyisd meg a vouchert az email fiókodból vagy profilodból és nyomj rá a QR kódra, partnerünk rábök az elfogadásra és már kész is. Egyéb esetekben nyomtatva is elfogadják.

Oszd meg másokkal!

Siklóernyős elméleti és gyakorlati oktatás, a 2SE Siklóernyős Klub Szervezésében

14 vásárlás
2 VAGY 7 NAPOS TANFOLYAM!
-62%
39.000 Ft
14.990 Ft
Maximum 100 voucher
megveszem
Beváltás helyszíne

 

Partner neve: 2SE Siklóernyős Klub

Cím:
1028 Budapest, Arad u. Kardos u. sarok
Útvonal tervezés

Nyitvatartás:
Egyeztetés szerint!

Elérhetőségek:
Telefonszám: +36207776839
E-mailcím: palfi@2se.hu
Webcím: http://2se.hu/
Facebook: Kattints ide!

Siklóernyős elméleti és gyakorlati oktatás, a 2SE Siklóernyős Klub Szervezésében
39.000 Ft 14.990 Ft
62%
hátralévő idő
eladva14
megveszem
14.990 Ft megveszem
Az ajánlat:

A Tanfolyamot, illetve az Ismerkedés a siklóernyőzéssel programokat elméleti oktatással kezdjük. Gyakorlatok szombat, vasárnap 9-13-óráig tartanak. A gyakorlati foglalkozásokat elméleti oktatásokkal fejezzük be. A tanfolyamosok megtanulják az ernyőkezelést. Elsajátítják a vészhelyzetek hárítását, a helyes cselekvési sorrendet. Az alapok elsajátítása után, a tartós repülési szituációkat tanulnak, lejtőszelezést, csörlést, termikelést. A tanfolyam sikeres elvégzői elméleti, és gyakorlati vizsgát tehetnek. Ez „A”, „B”, Tandem, kategóriás hazai és ParaPro 3, 4, Tandem,  nemzetközi pilótajogosítást jelent.

A mi iskolánk volt az első hazai siklóernyős iskola, Pálfi Béla Gábor vezetőoktatónk volt az egyike azoknak, akik Magyarországon először repültek ernyővel. Szintén fontos róla tudni, hogy tanári diplomával rendelkezik, sőt egyetemi tanár a Testnevelési Egyetemen, ezen kívül repülésből doktorandusz fokozatot szerzett Amerikában. Ennek nagy előnye, hogy mi nem csak ahhoz értünk, amit tanítani szeretnénk (siklóernyőzés), hanem sok-sok éven keresztül tanultuk és tapasztaltuk is azt, hogy hogyan tudjuk ezt a legjobban átadni, mik a legjobb módszerek és egész oktatás menetéhez sokkal szélesebb tudományos háttérrel rendelkezünk (biológiai, élettani, edzésmódszertani, pszichológiai, stb.).

2 napos siklóernyő tanfolyam elméleti és gyakorlati oktatással

 • Jelentkezz, ha hajt a kíváncsiság, de még nem szántad el magad, hogy komolyabban foglalkozz a siklóernyőzéssel.
 • A tanfolyam díja tartalmazza az elméleti oktatást, magában foglalja az ernyőkezelés alapjait.
 • A tanfolyamon átfogó képet kapsz a siklóernyőzésről, így el tudod dönteni, hogy belevágj-e ebbe a sportba.

7 napos siklóernyő alaptanfolyam

 • Jelentkezz, ha a későbbiekben önálló pilóta szeretnél lenni.
 • Egymást követő, repülhető 6 hétvégi nap (szombat, vasárnap).
 • A tanfolyamdíj tartalmazza az oktatást, a felszerelés használatot, Kettő SE tagdíjat.

A gyakorlatok, a repülés, a széliránytól függően a Buda környéki hegyekben történnek: Máriahalom, Epöl, Hármashatár-hegy, Mókus-hegy, Gete, Mária-csúcs, Kétágú-hegy, Sár-hegy.

Fontos információk
Felhasználható: 2020. szeptember 30.-ig Facebook értékelés

Bejelentkezés: +36-20-777-6839 vagy palfi@2se.hu. Voucheredet egyszerűen, OKOSTELEFONON váltsd be partnerünknél. Internetkapcsolattal nyisd meg a vouchert az email fiókodból vagy profilodból és nyomj rá a QR kódra, partnerünk rábök az elfogadásra és már kész is. Egyéb esetekben nyomtatva is elfogadják.


Beváltás helyszíne
Partner neve:
2SE Siklóernyős Klub
Cím:
1028 Budapest, Arad u. Kardos u. sarok

Nyitvatartás:
Egyeztetés szerint!

Elérhetőségek:

Telefonszám: +36207776839
E-mailcím: palfi@2se.hu
Webcím: http://2se.hu/
Facebook: Kattints ide!

Válassz egy változatot